KONST / Litografier / Färglitografi 14424299
nr 1442 4299
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 164/175, daterad 1998. Färglitografi, bildmått: 50x36, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:27:47
17/1 13:10:15
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe